Edukační hračky pro děti a miminka

Edukační hračky pro miminka

mimimanie.cz

Edukační hračky pro děti a miminka

I když to vypadá, že Vaše miminko jen leží, spinká, papá, pláče a produkuje špinavé plenky, ve skutečnosti se jeho mozeček divoce rozvíjí. A právě ke kvalitnímu a rychlému vývoji potřebuje miminko kvalitní podněty. Nejen ten nejdůležitější, a tím je Vaše bezbřehá láska a neustálé věnování pozornosti, ale rovněž i kvalitní hračky pro miminka.

Edukační hračky učí děti nenásilnou formou poznávat okolní prostředí, rozvíjí jejich logické myšlení, fantazii, cítění a v neposlední řadě také pozitivně ovlivňují vývoj dítěte. Edukační hračky učí děti rozlišovat tvary, barvy, čísla, písmena, nebo přiřazovat předmětům jejich význam.

V naší nabídce najdete stavebnice. Skládací obrázkové kostky s obrázky zvířátek a pohádkových postav. Baby puzzle vhodné jako první puzzle pro Vaše malé děti. Toto puzzle má výrazné barvy, jednoduchý design a velké dílky. Plyšové výukové hračky a mnoho dalších.

Rozvíjejte u Vašich dětí lásku k hudbě

Láska ke zvukům všeho druhu je u dětí samozřejmostí. Hudební hračky pro kluky i pro děvčata pomohou rozvíjet hudební sluch, jemnou motoriku a smysl pro melodii. Podpořte talent Vašich dětí. Vyberte si z mnoha hudebních hraček jako je například hrací kousátko pro miminko nebo dětské piano pro starší děti.

Řadit podle: Položek na stranu: Zobrazení:
Výběru neodpovídá žádná položka
Copyright © www.mimimanie.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.mimimanie.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace